услуги

Се стремиме кон совршенство

за нас

  • за нас
  • За нас А

Се стремиме кон совршенство

HANSEN е водечки производител прецизност делови во Ningbo, со техничар тим има децении искуство во прецизноста машинската индустрија. Тој е опремен со една серија на напредни обработка на обработка и мерење на објекти, а нејзините производи вклучуваат целиот спектар на компоненти за пластика, штанцување и умре-кастинг калапи, како и други прецизност делови дизајнирани за индустрии, како што оптика, воздушната, медицински, автомобилската, комуникации, механички автоматизација, итн од своето основање, HANSEN се стремиме тешко за обезбедување на висок квалитет на производите, и широк спектар на услуги за да се исполнат зголемување на барањата за висок компоненти прецизност.

Зошто да изберете нас?

нашите предности

Квалитет

Квалитет

Обезбедуваат различни производи
прилагодено

прилагодено

Сите видови на индивидуално
Разновидноста

Разновидноста

Повеќе тестирање прецизност
професионална

професионална

Професионален тим техничар

Ningbo Хансен прецизен Машини копродукции, ООД

Ningbo-базирани HANSEN е една од водечките прецизност делови производител специјализирана за производство и продажба на прецизност мувла и други компоненти машини.